Kosztorysowanie oraz repozytorium budownictwa ogólnego dla rzeczoznawcy majątkowego.

Termin szkolenia: 06 październik 2022 r., godz. 09.00-17.00

 Miejsce szkolenia:  szkolenie ONLINE -  w systemie konferencji online - VMS NOT Informatyka

Prowadzący: mgr inż. Maciej Książek

Inżynier budowlany posiada wykształcenie techniczne - wyższe magisterskie wraz z uprawnieniami bez ograniczeń, w zakresie konstrukcyjno - budowlanym, oraz ponad dwudziestopięcioletnie doświadczenie zawodowe, w tym administracyjne i pedagogiczne. Posiada praktyczną znajomość ustaw: ( Prawo budowlane, KPA, Prawo zamówień publicznych), potwierdzoną świadectwami ukończenia studiów podyplomowych oraz praktyką zawodową i dodatkowo działalnością dydaktyczną. Uprawnienia zawodowe w zakresie szacowania nieruchomości nr 6535 MIiR

Ramowy program szkolenia

 1.  Wstęp do podejścia kosztowego, repetytorium z technologii budownictwa i materiałoznawstwa dla rzeczoznawcy majątkowego.
 2. Metoda szczegółowa i uproszczona kalkulacji kosztorysowej. Określanie wartości odtworzeniowej. Technika elementów scalonych, wskaźnikowa i szczegółowa.
 3. Ćwiczenia praktyczne.

 

Forma szkolenia:  8 h warsztatów spełniających wymogi §2  Rozporządzenia Ministra Inwestycji i Rozwoju z 25.04.2018 r. w sprawie stałego doskonalenia kwalifikacji zawodowych przez rzeczoznawców majątkowych; Uczestnicy otrzymają imienne certyfikaty potwierdzające uczestnictwo w szkoleniu w ilości 8 h, co przekłada się na 4 pkt. przeliczeniowe.

Wymagania sprzętowe:

 • komputer z dostępem do Internetu, sprzęt umożliwiający komunikację online (kamera, mikrofon)
 • zainstalowany przeglądarka Mozilla Firefox lub Google Chrome

 

Koszt uczestnictwa:

 • Członkowie SRMWW bezpłatnie warunkiem uregulowane składki członkowskie,
 • Pozostałe osoby 250,00 zł.

 

Zgłoszenie uczestnictwa:

Zgłoszenia przyjmowane są tylko i wyłącznie do 03 października 2022 r. w formie:

 • wypełnionej karty zgłoszeniowej wysłanej na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • wypełnionego formularza zgłoszeniowego za pośrednictwem tej strony internetowej.

Wpis na listę uczestników szkolenia nastąpi wyłącznie po dokonaniu wpłaty  na numer konta SRMWW: 74 1090 1737 0000 0000 7201 1680.

Uwaga:

 • Rezygnacja Uczestnika ze szkolenia wymaga wyłącznie formy pisemnej do 03 października 2022 r. na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 • Brak pisemnej rezygnacji uczestnika i niewzięcie udziału w szkoleniu powoduje obciążenie pełnymi kosztami udziału - 250 zł.
 • W przypadku nieobecności uczestnika na szkoleniu nie przysługuje mu zaświadczenie o odbytym szkoleniu, a wpłata za szkolenie nie podlega zwrotowi.