Katedra Inwestycji i Nieruchomości Uniwersytetu Ekonomicznego oraz Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych Województwa Wielkopolskiego

zapraszają na:

Międzynarodową Konferencję Naukową „Granice Rynku Nieruchomości”

 

Termin konferencji – 09 - 10 maja 2019 roku.

Miejsce Konferencji: Hotel Novotel Centrum w Poznaniu pl. Andersa 1 ; 61-898 Poznań

Informacja i program: pdf icon

Prosimy zwrócić uwagę, iż drugi dzień konferencji jest odpłatny dla Członków SRMWW i wymaga odrębnego zgłoszenia pod wskazanym w programie konferencji adresem internetowym.

Metodyka zajęć: Szkolenie prowadzone jest w formie wykładowej.

W ramach Konferencji przewidziano dla członków naszego Stowarzyszenia bezpłatny udział w pierwszym dniu konferencji podczas panelu przeznaczonego dla rzeczoznawców majątkowych (09.05.2019 r. w godzinach 11:00 - 18:45).

Uczestnicy otrzymują imienne certyfikaty potwierdzające ukończenie szkolenia, w rozumieniu §2 pkt. 3 Rozporządzenia Ministra Inwestycji i Rozwoju z 25 kwietnia 2018 r. w ilości 8 h, co przekłada się na 4 pkt. przeliczeniowe.

Zgłoszenia na szkolenie:

  1. W formie mailowej z dołaczonym wypełnionym formularzem zgłoszeniowymZgłoszenie
  2. Wypełniając formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej Stowarzyszenia.

 

Wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy prosimy przesyłać do biura Stowarzyszenia do 30 kwietnia 2019 roku na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Rezygnacja Uczestnika z udziału w szkoleniu może nastąpić wyłącznie w formie pisemnego oświadczenia przesłanego do dnia 06 maja br. na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  Brak pisemnej rezygnacji i niewzięcie udziału w szkoleniu powoduje obciążenie pełnymi kosztami udziału (tj.200,00 zł).